לרכישה בעזרת נציג חייגו: 073-2721110

ביטוח רפואי לחו"ל

תכנון נסיעה לחול היא מטלה מהנה ומרגשת, כאשר מי שמתכנן את הנסיעה הוא לרוב אחד הנוסעים אשר רוצה שהכל יתנהל כשורה והנסיעה תהיה מושלמת. אחת המשימות החשובות של מתכנן הנסיעה היא רכישה של ביטוח רפואי לחול המתאים לכל הנוסעים.

ביטוח רפואי לחול משתנה מאדם לאדם, כאשר יש לרכוש ביטוח רפואי לכל אדם בנפרד על פי צרכיו ומצבו הרפואי טרם הנסיעה. בעת פנייה אל סוכנות ביטוח בבקשה להצעת ביטוח מתאימה, תידרשו לרוב לספק פרטים רבים על מצבם הרפואי של הנוסעים. הסיבה לכך היא השפעת המצב הרפואי על סוג הכיסוי הביטוחי לו הנוסע נדרש, וכן על עלות רכישת הביטוח כולו.

חשוב מאוד למסור את כל הפרטים המדויקים בעת רכישה של ביטוח רפואי לחול על מנת שבמקרה הצורך, הכיסוי הביטוחי אכן יתאים לכם. לדוגמא, במידה ואתם נוטלים תרופות מסוימות באופן קבוע או סובלים מבעיה בריאותית מתמשכת, עליכם להצהיר על כך בעת מילוי הפרטים. פרטים אלו יאפשרו לסוכן הביטוח להתאים לכם את חבילת הביטוח המתאימה לכם ביותר, כך שתוכלו לטוס לחול בראש שקט.

רכישה של ביטוח רפואי לחול צריכה להתאים גם לאופי הנסיעה, כך שאם מדובר בנסיעה הכוללת פעילויות הנחשבות למסוכנות, תוכלו להיערך עם כיסוי ביטוחי מתאים. כיסוי ביטוחי מורחב יכול לכלול לדוגמא חילוץ בעת הצורך, או טיפול רפואי נרחב יותר מהרגיל.

מחפשים ביטוח רפואי לחול אשר מותאם באופן אישי עבורכם ? פנו עוד היום לאופיר ושות ונשמח לסייע לכם בהתאמת הביטוח טרם הנסיעה לחול.


לרגל השקת האתר החדש אנו יוצאים במבצע אביב חסר תקדים
10% הנחה על כל רכישת ביטוח דרך האתר!!!!
במעמד חיוב כרטיס האשראי