לרכישה בעזרת נציג חייגו: 073-2721110

שאלות נפוצות

למחפשי ביטוח נסיעות לח"ול ריכזנו רשימת שאלות נפוצות הנשאלות על ידי המבוטחים באופן תדיר. אם תרצו לרכוש ביטוח נסיעות ויש לכם עדיין מה לשאול אתם מוזמנים לעשות זאת טלפונית או באמצעות יצירת קשר באתר.


שאלה: במידה ואני צריך סיוע חירומי למי אני פונה?
תשובה: קיים מוקד חירומי של הראל שעובד 24 שעות ביממה 03-7547030

שאלה: עד איזה גיל ניתן לעשות ביטוח לחו"ל?
תשובה: ניתן לעשות ביטוח עד גיל 90

שאלה: האם זה משנה מתי רכשתי את הביטוח?
תשובה: ברגע שרכשת ביטוח אתה מבוטח על ידי סוכנות הביטוח אופיר ושות' בביטוח המקיף ביותר, וכדי להגן עליך מפני ביטול נסיעה עקב מחלה או בעיה רפואית פתאומית עליך לדאוג לכך מבעוד מועד, אך ניתן לרכוש את ביטוח עד חודש לפני הנסיעה המיועדת.

שאלה: יש לי ביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות כרטיס האשראי הבינלאומי שלי. האם אני זקוקה לביטוח נוסף?
תשובה: ביטוח הנסיעות לחו"ל נועד להבטיח כי במקרה חירום, נוכל לקבל את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, מבלי שנצטרך לשלם עבורו מכיסנו. הביטוח של אופיר ושות' נותן כיסוי רחב יותר למבוטח, הן מבחינת סוגי הכיסויים והן מבחינת גובה הכיסוי. אנו נדאג לבטח לכל אחד לפי סוג הביטוח המתאים לו ביותר הן מבחינת אופי הנסיעה והן מבחינת מצב בריאותו של המבוטח.

שאלה: איך מאריכים את הפוליסה?
תשובה: בשלב זה לא ניתן להאריך פוליסה דרך האינטרנט לכן על המבוטח להתקשר לפני תום התקופה למשרדנו בטלפון המופיע בפוליסה ( 972-3-6737104).

שאלה: האם אקבל קבלה על רכישת הביטוח?
תשובה: בוודאי!. כל ביטוח שרכשת באמצעות האתר, מגיע אל הסוכנות והנהלת החשבונות של הסוכנות וגם נשלחת אליך למייל עם הפוליסה.

שאלה: באיזה כרטיס אשראי ניתן לבצע את התשלום?
תשובה: באתר שלנו ניתן לבצע את התשלום באמצעות: ויזה, ישרכארט, מאסטר כארד, ואמריקאן אקספרס.

שאלה: האם בטוח להזין כרטיס האשראי שלי ברשת?
תשובה: בהחלט!. כל הנתונים שתזינו למערכת יישארו חסויים לחלוטין ממש כמו בקניה רגילה. אנחנו באופיר ושות' מייחסים חשיבות עליונה לאבטחת המידע של לקוחותינו. לכן אנו מפעילים את המערכות המתקדמות ביותר על מנת להגן על הסודיות המידע. אם בכל זאת תעדיפו לבצע רכישה בסוכנות מבלי למסור את פרטי כרטיס האשראי שלכם באינטרנט, ניתן לרכוש את הביטוח דרך האופציה השניה שהיא לבקש שייצרו עמך קשר ונציג של הסוכנות ישוב אליכם בהקדם.